helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Wiadomości

KANSAI HELIOS na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2023 na Amber Expo w Gdańsku

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu kolejowego, którego współorganizatorem jest Grupa PKP.

W tegorocznej – 15 edycji targów brało udział ponad 600 wystawców z 30 krajów.

 

KANSAI HELIOS na swoim stoisku po raz kolejny przedstawił się jako wiodący, międzynarodowy dostawca systemowych rozwiązań dla kolei, oferując nowatorskie powłoki wyznaczające standardy w zakresie łatwego nanoszenia, atrakcyjnego wyglądu i trwałej ochrony antykorozyjnej.

 

Targi to doskonała okazja do spotkań z klientami i rozmów o współpracy, ale również dyskusji dotyczących przyszłości przewozu towarów drogą kolejową i jego znaczenia dla rozwoju gospodarczego państw położonych w obszarze Unii Europejskiej.

 

Branżowe spotkania, debaty, prezentacje nowości to wydarzenia gromadzące podczas targów przedstawicieli wszystkich najważniejszych podmiotów i instytucji funkcjonujących na rynku transportowym.

 

Na odwiedzających gdańskie targi TRAKO czekały również nowinki techniczne oraz innowacyjne pojazdy spełniające wszystkie wymagania norm i przepisów unijnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które podczas targów odwiedziły stoisko KANSAI HELIOS.

 

Dziękujemy za czas spędzony z nami na rozmowach i negocjacjach dotyczących przyszłej współpracy oraz o perspektywach i wyzwaniach, jakie czekają kolej.

Podobne wiadomości