helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Mobihel

Prawda jest taka, że kochamy samochody

Dzielimy tę samą pasję, miłość do samochodów i szacunek do ludzi. Samochody produkuje się dzisiaj w milionach sztuk a ich obecność jest częścią naszego codziennego życia, ale dla nas i dla wielu z was są one czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Mobihel dumnie pełni rolę lojalnego partnera lakierników, których życiową misją jest idealne wykończenie nadwozia. Podziwiamy ich ciężką pracę i umiejętności i jesteśmy im wdzięczni. Mobihel pragnie dostarczać niezawodne produkty i rozwiązania, które lakiernicy mogą wykorzystywać do prowadzenia napraw, poprawiania wyglądu lub jego odtwarzania. Wszystko po to, by wydobyć piękno, pójść o krok dalej i zadziwić największych koneserów i fanów czterech kółek.

 

W Mobihel pragniemy przekraczać granicę tego co przeciętne i co znane, by wywoływać prawdziwe emocje, dodając plejadę barw i klasę do życia każdego pasjonata samochodów. Linia produktów Mobihel obejmuje środki czyszczące, szpachlówki, lakiery gruntowe, masy wypełniające, podkłady, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki i utwardzacze.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, poznać szczegóły techniczne metody nakładania, wejdź na www.mobihel-refinish.com.