helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Systemy dla Sektora Transportowego

Zapotrzebowanie na wysoką jakość w sektorze transportowym jest wyższe niż w branży samochodowej, ponieważ pojazdy używane w transporcie handlowym są wystawione na działanie znacznie silniejszych czynników zewnętrznych. Pojazdy w transporcie mają specyficzne, wysokie wymagania w zakresie stabilności powłok, ich właściwości antykorozyjnych, oraz elementów dekoracyjnych.

 

Grupa KANSAI HELIOS jest głównym partnerem dużych producentów ciężarówek, części zamiennych, autobusów, maszyn rolniczych oraz innych maszyn z grupy ACE (maszyny rolnicze i sprzęt budowlany). We współpracy z naszymi cennymi klientami, udało nam się stworzyć skuteczne rozwiązania w przemyśle kolejowym, autobusowym i ciężarowym.

Systemy powłok dla autobusów – długa żywotność i wysoka wartość dekoracyjna

Grupa KANSAI HELIOS oferuje systemy powłok o długiej żywotności i wysokiej wartości dekoracyjnej na zewnętrzne powierzchnie autobusów. Dla utrzymania długotrwałej ochrony, Grupa oferuje powłoki ochronne wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, kompatybilne z szerokich wachlarzem klejów na bazie polimerów 1K PUR i MS.

Ciężarówki i przyczepy – zaawansowana ochrona

W naszym portfolio znajdują się również zaawansowane rozwiązania ochronne do produkcji i konserwacji średnich i ciężkich ciężarówek, wliczając w to cysterny, śmieciarki, dźwigi, betoniarki, a także obudowy, nadwozia, kabiny i akcesoria do ciężarówek oraz przyczepy.

Sprzęt ACE – wyjątkowo silne i wytrzymałe

Producenci dźwigów, spychaczy, ładowarek i podnośników widłowych potrzebują silnych i wytrzymałych powłok antykorozyjnych o wysokim stopniu odporności chemicznej, umożliwiających bezpieczną pracę w kontakcie z brudem, solą, wodą i tarciem. Nasze rozwiązania dla sprzętu ACE testowane są w najbardziej ekstremalnych warunkach i oferują skuteczną i długotrwałą ochronę.