helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Helios Refinish

Tam, gdzie tylko najlepsze rozwiązania zdają egzamin

Branża wykończeniowa to jedna z największych i strategicznie najważniejszych dziedzin działalności Grupy KANSAI HELIOS. Nieustannie inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe by upewnić się, że nasza oferta jest wzbogacana o nowe produkty, które spełniają życzenia i wymagania naszych klientów.

 

Jako jeden z głównych graczy w branży, opracowujemy konkretną kompetencję barw, co roku wprowadzając nowe wzory barwników, jednocześnie nieustannie doskonaląc nasze narzędzia do tworzenia barwników i wsparcie techniczne.

 

Mamy świadomość tego, że sukces w naszej branży polega nie tylko na oferowaniu doskonałych produktów i barwników, ale również na drobiazgowym przeniesieniu naszej wiedzy i kompetencji na miejsce użycia. Dlatego opracowaliśmy szczegółowy i kompletny program szkoleniowy, umożliwiający zdobycie odpowiednich kompetencji w zakresie pracy warsztatowej.

 

Helios Refinish to marka zrzeszająca dla naszych wszystkich istniejących i wprowadzanych produktów wykończeniowych. Popularne marki przeznaczone dla drobnego rzemiosła, takie jak Mobihel, Colomix i GraviHEL, również należą do ścisłej czołówki w branży.