helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Systemy dla Kolei

Grupa KANSAI HELIOS oferuje nowatorskie powłoki, które wyznaczają nowe standardy w zakresie łatwego nanoszenia, atrakcyjnego wyglądu i trwałej ochrony antykorozyjnej. Możemy zaspokoić wszystkie potrzeby w dziedzinie lakierów dla kolei i zaoferować szeroką gamę różnych typów lakierów: rozpuszczalnikowe, wodne, systemy jednoskładnikowe, systemy dwuskładnikowe i szpachlówki.

 

Wszystkie nasze produkty gwarantują łatwe użytkowanie. Są ekologiczne, zgodne z wymogami VOC, łatwe do korekty i szybkoschnące. Trwale Chronią tabor kolejowy przed korozją, utratą oryginalnych kolorów, graffiti i innymi uszkodzeniami. Gwarantujemy ekonomiczną wydajność.

 

Dużą wartość przywiązujemy do innowacji wyglądu i wzoru. Wiemy jak ważny jest efekt dekoracyjny, zwłaszcza w transporcie publicznym. Nasze powłoki umożliwiają tworzenie zróżnicowanych wzorów: powłoki metaliczne i dekoracyjne można stosować na najbardziej zróżnicowanych powierzchniach.

Grupa KANSAI HELIOS oferuje dziewięć różnych systemów kolejowych lakierów rozpuszczalnikowych.

Portfolio zawiera lakiery wodnelakiery rozpuszczalnikowe szpachlówki:

Lakiery kolejowe Grupy KANSAI HELIOS zostały opracowane, wyselekcjonowane i specjalnie przygotowane by spełniać wymagania klientów, co potwierdzają liczne atesty, certyfikaty i referencje.

 

Z dumą świadczymy usługi dla producentów w międzynarodowej branży pojazdów kolejowych w ponad 40 krajach na całym świecie – od kolei MAGLEV w Szanghaju po najnowszą flotę SBB Szwajcarskich Kolei Federalnych. Nasze ekonomiczne systemy malarskie są testowane w praktyce i posiadamy wiele aprobat znanych przewoźników kolejowych w różnych krajach: ÖBB, DB, SBB, SNCF.