helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Farby dekoracyjne

Trudno wyobrazić sobie świat bez farb i kolorów. Dlatego chcemy, by każdy miał możliwość pomalować swój świat w taki sposób, jaki sobie tego życzy, w żywe kolory, które przynoszą radość i inspirację artystyczną. Procedury nakładania farb i lakierów zostały uproszczone do tego stopnia, że większość produktów można użytkować metodą “zrób to sam”. W naszej szerokiej gamie produktów do ochrony i dekoracji różnych powierzchni, staramy się dostosować kolory do życzeń i potrzeb klientów oraz aktualnych trendów na świecie.

Marka Helios, będąca największą marką produktów dekoracyjnych w Grupie KANSAI HELIOS, oferuje szeroki asortyment lakierów do ochrony i dekoracji różnych powierzchni. Grupy produktów BORI, TESSAROL, NITRO, SPEKTRA i IDEAL są owocem nieustannych prób wprowadzania unowocześnień technologicznych i oznaczają wysoką jakość i ochronę środowiska naturalnego.

Belinka to marka ochrony drewna od niemal 50 lat, która opracowuje nowe i udoskonalone środki ochronne i poprawiające wygląd drewna. Nasi eksperci podążają za światowymi trenami a także wyznaczają nowe w zakresie lakierów, dążąc do uzyskania składników, które zwiększają jakość produktów Belinka przeznaczonych dla użytkowników końcowych.

Bez względu na to, czego potrzebuje twój dom, marka Color dba o to, by przedmioty w twoim domu otrzymały skuteczną ochronę po rozsądnej cenie. Już od ponad sześciu pokoleń głównymi cechami tej marki pozostają jakość, niezawodność i użyteczność.

Chromos, ze swoim szerokim asortymentem lakierów do parkietu, farb do ścian wewnętrznych, farb i tynków do fasad, farb i lakierów do metalu i drewna oraz materiałów budowlanych, zaspokaja największe potrzeby na rynku. Szeroka gama produktów i lata tradycji razem pozwalają na opracowywanie coraz lepszych i pewniejszych ofert.

Zvezda oferuje podstawowy asortyment produktów do dekoracji i ochrony różnych rodzajów powierzchni. Zvezda, której początki sięgają roku 1953, zawsze była postrzegana jako marka tradycyjna, jednak w ciągu ostatnich kilku lat zaczęła się cieszyć popularnością również wśród młodszego pokolenia. Jako marka łącząca w sobie tradycję i młody styl, Zvezda jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta i z pewnością oferuje odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Duga od dziesięcioleci cieszy się silną rozpoznawalnością marki na rynkach Serbii i państw byłej Jugosławii. Dzięki ponad 100-letniej tradycji, Duga stała się symbolem farb i lakierów wysokiej jakości i jest szczególnie znana ze swoich lakierów do parkietu.

Marka Miks oferuje szeroką gamę lakierów, produkowanych i sprzedawanych głównie na terenie Ukrainy, do dekoracji o ochrony wszystkich rodzajów powierzchni. Wysoki profesjonalizm zespołu pracującego nad marką zapewnia wysoką i niezmienną jakość produktów Miks, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Marka Neostik weszła na rynek ponad 50 lat temu, kiedy rozpoczęto produkcję pierwszego kleju kauczukowego w rejonie. W ciągu ostatnich dziesięcioleci opracowano również inne rodzaje klejów dla majsterkowiczów i zawodowców, a dziś marka Neostik bardziej niż kiedykolwiek kojarzona jest z silnymi klejami wysokiej jakości.