helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Gravihel

System GRAVIHEL – zwycięża na wszystkich powierzchniach

GraviHEL to profesjonalny system wiążący do mieszanin dla drobnego rzemiosła, składający się z 23 uniwersalnych past (3 aluminiowych) i obecnie 15 różnych środków wiążących. System umożliwia mieszanie ponad 8350 odcieni o różnych własnościach (wzory RAL, RAL design, NCS, Afnor, British Standard i Mobifleet (do pojazdów komercyjnych).

 

Portfolio produktów zapewnia klientom wysoką elastyczność i szybką odpowiedź na zamówienia przy optymalnym poziomie zapasów na stanie i bardzo niskich kosztach wstępnej inwestycji w urządzenia mieszające oraz narzędzia do identyfikacji kolorów. Produkty GraviHEL wyróżniają się doskonałą siłą krycia, pasty GraviHEL są mocno skoncentrowane (umożliwiając mieszanie w proporcjach 90:10 oraz 85:15 z powłokami nawierzchniowymi 2K).

Środki wiążące GraviHEL są umieszczone we wstępnie napełnionych hobokach o stałej objętości 5 i 20 litrów. Umożliwia do klientom stosowanie różnych proporcji mieszania środków wiążących i past, dzięki czemu mogą oni dokładnie dopasować proporcje do swoich potrzeb i budżetu, zapewniając optymalny stosunek jakości do ceny. Wstępnie napełnione środki wiążące pozwalają na szybkie i łatwe przygotowanie najczęściej zamawianych objętości (5 i 20 litrów).

 

Połączyliśmy wspólne doświadczenia w produkcji barwników dla samochodowej branży wykończeniowej i przygotowaliśmy wyczerpującą dokumentację na temat kolorów, składającą się z kart kolorów i plakatu zawierającego informacje o właściwościach barwników, uzupełnioną o spektrofotometry Colour Finder i Colour Cube.

 

Wejdź na stronę www.gravihel-helios.com/ gdzie znajdziesz więcej informacji na temat podkładów GraviHEL, powłok nawierzchniowych 1K, powłok nawierzchniowych 2K, powłok nawierzchniowych 2K HS, 2-warstwowych powłok nawierzchniowych oraz emalii epoksydowych 2K.