helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Systemy do Powlekania zwojów blach

Powlekanie zwojów to obecnie jeden z najbardziej wydajnych i zaawansowanych procesów pokrywania powierzchni metalowych (stali lub aluminium). Jest to proces ciągły i całkowicie zautomatyzowany, podczas którego cała powierzchnia zostaje pokryta warstwą ochronną. Arkusze stalowe lub aluminiowe zostają zwinięte w zwój i przygotowane do użytku lub dalszej obróbki. Produkty te są głównie wykorzystywane w przemyśle budowlanych, znajdują również zastosowanie w branży samochodowej oraz wśród innych użytkowników końcowych.

 

Grupa KANSAI HELIOS produkuje powłoki wysokiej jakości do powlekania zwojów. Nasze portfolio zawiera szeroki wybór powłok gruntowych, powłok górnych, emalii i warstw tylnych. Wszystkie produkty opracowano z myślą o spełnieniu zróżnicowanych wymagań klientów oraz wymogów w zakresie wytrzymałości na działanie czynników mechanicznych, chemicznych i promieni UV. Co więcej, nadają się one do różnych rodzajów linii powlekania zwojów. Jest to możliwe dzięki pracy naszego działu badawczo-rozwojowego i produkcji żywic, które stanowią surowiec do wytwarzania produktów do powlekania zwojów.

Grupa KANSAI HELIOS jest członkiem prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia Powlekania Zwojów (ECCA), największego i najbardziej wpływowego europejskiego stowarzyszenia producentów metali oraz użytkowników i producentów powłok w branży.