helios@kansai-helios.pl
+48 (62) 735 29 66

Członek globalnej grupy

KANSAI HELIOS Poland jest członkiem jednego z wiodących producentów farb i powłok na świecie – Grupy KANSAI HELIOS. Dzięki światowej produkcji, dystrybucji i sprzedaży obsługujemy globalną bazę klientów. Niezawodność, wzrost i nauka to najważniejsze wartości, które napędzają naszą codzienną działalność i pomagają nam tworzyć nowe produkty i usługi spełniające potrzeby naszych klientów.

 

KANSAI HELIOS jest częścią KANSAI PAINT, jednego z wiodących światowych producentów farb i powłok, który obsługuje globalną bazę klientów poprzez produkcję, dystrybucję i sprzedaż na całym świecie.

Jesteś dla nas numerem 1

Inteligentne lakiery KANSAI HELIOS łączą w sobie wysokie standardy ekologiczne, wiedzę, pasję i ciągłe dążenie do doskonałości. To klient jest dla nas numerem 1 a szybka i sprawna obsługa to jedna z naszych najsilniejszych stron, dlatego mamy oferty dla lokalnych partnerów na wszystkich kluczowych rynkach. KANSAI HELIOS produkuje szeroki zakres produktów i systemów dla wszystkich rodzajów lakierów, współpracując z wieloma znanymi markami. Jako specjalista na rynki niszowe, tworzymy produkty idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Ciągły rozwój dopasowany do wymagań rynkowych

Dział Badawczo-Rozwojowy KANSAI HELIOS posiada jedne z najlepiej wyposażonych laboratoriów na świecie, nieustannie dążąc do rozwoju i tworzenia nowych produktów będących odpowiedzią na wymagania rynkowe. Na każdym etapie badań i produkcji stosuje się zasady ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Nowe produkty i rozwiązani opracowuje się w taki sposób, by przyczyniały się do zredukowania ilości zużytej energii oraz negatywnego wpływu na środowisko, przez zmniejszenie śladu węglowego i zużycia energii. W ten sposób wykorzystujemy nabytą wiedzę na korzyść naszych klientów i całego społeczeństwa.

Wiodąca pozycja we współpracy ze znanymi markami

KANSAI HELIOS oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań dla różnych branż przemysłu, użytkowników profesjonalnych i klientów końcowych. Grupa łączy ze sobą dziesiątki marek cieszących się zaufaniem klientów. Dumnie utrzymujemy pozycję lidera w branży znakowania dróg w Europie, największego na świecie producenta lakierów do płyt rdzeniowych, jednego z najważniejszych europejskich producentów lakierów dla branży kolejowej i wiodącej firmy w segmencie lakierów dekoracyjnych na rynkach środkowo- i wschodnioeuropejskich. KANSAI HELIOS jest również oficjalnym partnerem międzynarodowej branży samochodowej.

Innowacje

Każdy pracownik KANSAI HELIOS działa w duchu innowacji, przyjmując zasadę ciągłego doskonalenia i umysłu otwartego na nowości. Dzięki temu, możemy wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania w postaci nowych produktów i usług, ale można je znaleźć również w spółkach należących do Grupy, w zakładach produkcyjnych i badawczo-rozwojowych i w samych procesach. Dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych produktach na stronie Grupy KANSAI HELIOS.